Odds Vindbjart FK - Hinna - Norsk Tipping-Ligaen, 5 september 2026

Noorwegen - Norsk Tipping-Ligaen

Vindbjart FK
05-09-2026 09:00
Hinna
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.15
8.5
9.5
888Sport
1.2
5.5
9.5
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
1.5
3.4
7
888Sport
1.5
3.25
6.5
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
5
1.14
888Sport
4.75
1.15
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Bet365
1.05
4.33
1.06
888Sport
1.05
3.9
1.11
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Vindbjart FK - Hinna en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Vindbjart FK - Hinna tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Vindbjart FK - Hinna.

  • De beste quotering voor Vindbjart FK is momenteel 1.2 bij 888Sport.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 8.5 bij Bet365.
  • De beste quotering voor Hinna is momenteel 9.5 bij Bet365

Wedden op Vindbjart FK - Hinna - hoe win je geld?

Als je wedt op Vindbjart FK - Hinna kun je tussen de €11.5 en €95 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Vindbjart FK - Hinna en de odds voor Vindbjart FK - Hinna worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.