Oberliga Hamburg wedstrijden morgen - Voetbal Duitsland
Er zijn morgen geen wedstrijden in de categorie Oberliga Hamburg Voetbal. Hier zijn de wedstrijden voor de komende dagen.
Exclusieve aanbieding
Maximale bonus van $150
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
Kalender Oberliga Hamburg
22 mrt.
14:15
6
2
22 mrt.
14:30
0
2
23 mrt.
08:00
1
0
23 mrt.
09:00
3
3
24 mrt.
09:00
3
0
24 mrt.
09:00
3
7
24 mrt.
09:00
0
5
24 mrt.
09:00
1
0
24 mrt.
10:00
5
0
Stand Oberliga Hamburg
Team | P | GS | W | G | V | DS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 | Altona 93 | 63 | 26 | 19 | 6 | 1 | 51 | |
2 | TuS Dassendorf 1948 | 62 | 27 | 19 | 5 | 3 | 50 | ||
3 | Etsv Hamburg | 51 | 27 | 15 | 6 | 6 | 24 | ||
4 | Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 | 50 | 27 | 14 | 8 | 5 | 23 | ||
5 | Niendorfer TSV 1919 | 49 | 27 | 14 | 7 | 6 | 24 | ||
6 | Uhlenhorster SC Paloma | 41 | 26 | 12 | 5 | 9 | 5 | ||
7 | SC Victoria Hamburg | 40 | 27 | 12 | 4 | 11 | 7 | ||
8 | Tura Harksheide | 40 | 27 | 11 | 7 | 9 | 1 | ||
9 | TSV Sasel 1925 | 39 | 27 | 11 | 6 | 10 | 9 | ||
10 | FC Suderelbe 1949 | 35 | 27 | 9 | 8 | 10 | 20 | ||
11 | Wandsbeker Tsv Concordia | 34 | 27 | 10 | 4 | 13 | -7 | ||
12 | TSV Buchholz 08 | 33 | 25 | 9 | 6 | 10 | 2 | ||
13 | FC Alsterbruder | 31 | 27 | 9 | 4 | 14 | -14 | ||
14 | SV Halstenbek-Rellingen | 30 | 26 | 7 | 9 | 10 | -9 | ||
15 | SV Rugenbergen 1925 | 22 | 27 | 7 | 1 | 19 | -34 | ||
|
16 | Union Tornesch | 19 | 27 | 5 | 4 | 18 | -49 | |
|
17 | FC TuerkiyeEcuao | 18 | 26 | 5 | 3 | 18 | -37 | |
|
18 | Duneberger SV | 16 | 27 | 5 | 1 | 21 | -66 | |
1 | Altona 93 | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 26 | ||
2 | Niendorfer TSV 1919 | 28 | 13 | 9 | 1 | 3 | 13 | ||
3 | SC Victoria Hamburg | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 17 | ||
4 | Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 | 26 | 13 | 7 | 5 | 1 | 19 | ||
5 | TuS Dassendorf 1948 | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 | ||
6 | Uhlenhorster SC Paloma | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 6 | ||
7 | TSV Buchholz 08 | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 12 | ||
8 | Etsv Hamburg | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 10 | ||
9 | Tura Harksheide | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 10 | ||
10 | TSV Sasel 1925 | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 9 | ||
11 | Wandsbeker Tsv Concordia | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 1 | ||
12 | FC Suderelbe 1949 | 18 | 14 | 4 | 6 | 4 | 18 | ||
13 | FC Alsterbruder | 18 | 14 | 5 | 3 | 6 | 0 | ||
14 | SV Halstenbek-Rellingen | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 4 | ||
15 | Duneberger SV | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | -14 | ||
16 | Union Tornesch | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | -24 | ||
17 | SV Rugenbergen 1925 | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | -11 | ||
18 | FC TuerkiyeEcuao | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | -16 | ||
1 | TuS Dassendorf 1948 | 37 | 14 | 12 | 1 | 1 | 29 | ||
2 | Altona 93 | 31 | 13 | 9 | 4 | 0 | 25 | ||
3 | Etsv Hamburg | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 14 | ||
4 | Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 | 24 | 14 | 7 | 3 | 4 | 4 | ||
5 | Niendorfer TSV 1919 | 21 | 14 | 5 | 6 | 3 | 11 | ||
6 | TSV Sasel 1925 | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 0 | ||
7 | FC Suderelbe 1949 | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 2 | ||
8 | Tura Harksheide | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | -9 | ||
9 | Uhlenhorster SC Paloma | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | -1 | ||
10 | Wandsbeker Tsv Concordia | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | -8 | ||
11 | SV Halstenbek-Rellingen | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | -13 | ||
12 | SC Victoria Hamburg | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | -10 | ||
13 | FC Alsterbruder | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | -14 | ||
14 | SV Rugenbergen 1925 | 10 | 15 | 3 | 1 | 11 | -23 | ||
15 | TSV Buchholz 08 | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | -10 | ||
16 | FC TuerkiyeEcuao | 9 | 13 | 3 | 0 | 10 | -21 | ||
17 | Union Tornesch | 6 | 12 | 1 | 3 | 8 | -25 | ||
18 | Duneberger SV | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | -52 | ||
1 | Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | ||
2 | Etsv Hamburg | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | ||
3 | Altona 93 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | ||
4 | TuS Dassendorf 1948 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | ||
5 | SC Victoria Hamburg | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | ||
6 | Wandsbeker Tsv Concordia | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 5 | ||
7 | SV Rugenbergen 1925 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | -5 | ||
8 | Union Tornesch | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | ||
9 | Uhlenhorster SC Paloma | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | ||
10 | FC TuerkiyeEcuao | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -6 | ||
11 | FC Suderelbe 1949 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | ||
12 | SV Halstenbek-Rellingen | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | ||
13 | Niendorfer TSV 1919 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | -4 | ||
14 | TSV Sasel 1925 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | -2 | ||
15 | FC Alsterbruder | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | -9 | ||
16 | Duneberger SV | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | -15 | ||
17 | TSV Buchholz 08 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | -9 | ||
18 | Tura Harksheide | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | -15 |
Legenda
Promotion Playoff
Relegation
Statistieken Oberliga Hamburg
Wedstrijden
Gespeelde wedstrijden
240
Gewonnen thuiswedstrijden
45.42 %
Gewonnen uitwedstrijden
35 %
Gelijke spelen
19.58 %
Doelpunten
Doelpunten
979
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4.08
Gemiddeld aantal doelpunten thuis per wedstrijd
2.25
Gemiddeld aantal uitdoelpunten per wedstrijd
1.83
Sportweddenschappen
Wedstrijden met meer dan 2.5
77.08 %
Wedstrijden met minder dan 2.5
22.92 %
Beide teams scoren
69.17 %
Geen tegengoals
30.83 %
Kerncijfers
Totaal aantal hoeken
2064
Gemiddeld aantal corners per wedstrijd
8.6
Alle Oberliga Hamburg wedstrijden van morgen worden vermeld op deze pagina.
Je kunt ook pre-match statistieken bekijken van Oberliga Hamburg Voetbal (Duitsland) wedstrijden naar keuze.