Odds SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss - 1.Division, Second Stage, 19 september 2026

Letland - 1.Division, Second Stage

SK Super Nova II
19-09-2026 11:00
FK Smiltene/Bjss
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
2.15
3.75
2.55
BetMGM
1.93
3.6
3.1
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Bet365
2.57
2.45
3
BetMGM
2.35
2.55
3.3
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Bet365
2.5
1.47
BetMGM
2.7
1.41
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Bet365
1.62
2.05
BetMGM
1.7
2
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Bet365
1.41
1.57
1.22
BetMGM
1.32
1.75
1.25
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Bet365
1.68
17
2.01
BetMGM
1.66
18.5
2.2
Doelpunten totaal even/oneven
Goksite EVEN Oneven Maximale bonus van
Bet365
1.76
1.86
BetMGM
1.8
1.88
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss.

  • De beste quotering voor SK Super Nova II is momenteel 2.15 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.75 bij Bet365.
  • De beste quotering voor FK Smiltene/Bjss is momenteel 3.1 bij BetMGM

Wedden op SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss - hoe win je geld?

Als je wedt op SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss kun je tussen de €19.3 en €37.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss en de odds voor SK Super Nova II - FK Smiltene/Bjss worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.