Odds Trelleborgs FF - Angelholms FF - Div 1 Norra, 27 september 2026

Zweden - Div 1 Norra

Trelleborgs FF
27-09-2026 07:00
Angelholms FF
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
1.78
2.65
5.75
Bet365
1.69
2.62
6
Leovegas
1.78
2.65
5.75
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.35
1.48
Bet365
2.62
1.41
Leovegas
2.35
1.48
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.54
2.2
Bet365
1.63
2.1
Vbet
1.62
2.05
Leovegas
1.54
2.2
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.21
3.65
Bet365
1.25
3.5
Leovegas
1.21
3.65
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.3
12
3.1
Vbet
1.33
23
2.92
Leovegas
1.3
12
3.1
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.11
4.7
Bet365
1.11
5
Leovegas
1.11
4.7
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.7
1.98
Bet365
1.63
2.1
Vbet
1.62
2.05
Leovegas
1.7
1.98

Vergelijk de odds voor Trelleborgs FF - Angelholms FF en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Trelleborgs FF - Angelholms FF tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Trelleborgs FF - Angelholms FF.

  • De beste quotering voor Trelleborgs FF is momenteel 1.36 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4.5 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Angelholms FF is momenteel 6.5 bij Unibet

Wedden op Trelleborgs FF - Angelholms FF - hoe win je geld?

Als je wedt op Trelleborgs FF - Angelholms FF kun je tussen de €13.3 en €65 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Trelleborgs FF - Angelholms FF en de odds voor Trelleborgs FF - Angelholms FF worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.