Voorspelling Danny Noppert - Lukas Wenig - Grand Slam of Darts

PDC - Grand Slam of Darts

Danny Noppert
08-11-2025 08:00
Lukas Wenig

Wedtip :

 

Danny Noppert wint

 
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

 door Domenic Lalieu | in Darts Voorspellingen

In Groep H van de Grand Slam of Darts van 2025 staat op zaterdag 8 november de wedstrijd tussen Danny Noppert en Lukas Wenig op het programma. De wedstrijd zal beginnen om 14.00 uur, waardoor het de openingswedstrijd van dit toernooi in Wolverhampton is. 

Naast elkaar zullen Noppert en Wenig in deze groep ook te maken krijgen met Crabtree en Clayton. Voor Noppert lijken er dus serieuze kansen te liggen om door te gaan naar de volgende ronde van dit toernooi. Hij is momenteel immers de nummer 11 van de wereldranglijst.

In de laatste vijf wedstrijden heeft Noppert het opzich ook prima gedaan. Zo won hij van Baetens (6-4), Dennant (6-5) en Chisnall (1-6). Hij verloor dan wel weer de ontmoetingen met Humphries (8-11) en Barry (6-4). We zijn benieuwd wat hij allemaal kan laten zien op de Grand Slam. 

Lukas Wenig heeft een nederlaag meer geboekt in de laatste vijf wedstrijden dan Noppert. Zo verloor de Duitser uiteindelijk van Sedlacek (6-2), Barry (1-6) en ook nog Hunt (1-6). Aan de andere kant wist hij dan wel te winnen van Doets (3-6) en ook nog van Grundy (6-2).

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Belangrijke punten Danny Noppert - Lukas Wenig

  1. Lukas Wenig verloor 3 van de laatste 4 wedstrijden.
  2. Danny Noppert won 3 van de laatste 4 wedstrijden.
  3. Lukas Wenig is de nummer 71 van de wereldranglijst.
  4. Danny Noppert is de nummer 11 van de wereldranglijst.
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze voorspelling voor Danny Noppert - Lukas Wenig

Voor Danny Noppert is deze eerste wedstrijd in de groepsfase van de Grand Slam of Darts direct belangrijk. De Nederlander neemt het namelijk op tegen de Duitser Lukas Wenig, die toch wel behoorlijk lager staat op de wereldranglijst. Daarnaast is hij ook nog iets minder in vorm dan de Nederlander.

Zo verloor Wenig drie van de laatste vier wedstrijden, terwijl Noppert juist drie van de laatste vier wedstrijden wist te winnen. De Nederlander zal deze ontmoeting dan ook ingaan als de favoriet.

Onze voorspelling voor Danny Noppert - Lukas Wenig is: Een overwinning voor Danny Noppert.

Wedtip :

 

Danny Noppert wint

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Staat jouw pick 2 doelpunten voor? Handel je weddenschap vroegtijdig af!

Vroege afhandeling promotie - Bet365

Heb jij ingezet op de winst van een team en staan ze op enig moment van de wedstrijd 2 doelpunten of meer voor? Dan is je weddenschap automatisch succesvol, zelfs als ze uiteindelijk nog verliezen. Dit is een écht voordeel van de bookmaker waar je profijt uit kunt halen.

Profiteer van de promotie

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.

Voorspelling Danny Noppert vs Lukas Wenig