PDC - World Grand Prix
Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden
door Domenic Lalieu | in Darts Voorspellingen
De 36-jarige Joe Cullen neemt het op woensdag 8 oktober op tegen de 54-jarige Gary Anderson. Beide spelers zullen elkaar dit keer ontmoeten in de achtste finale van de World Grand Prix. Deze wordt gehouden in de Mattioli Arena in Leicester en we zijn benieuwd wie zich weet te plaatsen voor de volgende ronde.
Op papier lijkt Gary Anderson de favoriet voor deze ontmoeting. De ervaren Schot is immers nog altijd de nummer 13 van de wereldranglijst. Joe Cullen vinden we een stuk lager terug, namelijk op de 27ste plek. Wel wist hij drie van de laatste vier onderlinge ontmoetingen te winnen.
In de laatste vijf wedstrijden bleek Cullen iets minder in vorm. Zo verloor hij onder andere van Waites (5-6), Puha (4-6) en Plaisier (1-6). Hij wist in deze reeks wedstrijden alleen te winnen van Bellmont (6-3) op de Players Championship en in de eerste ronde van dit toernooi van Wade (0-2).
Gary Anderson doet het iets beter, maar ook niet geweldig. Hij won van King (6-3), Sedlacek (6-3) en in de vorige ronde van Van Barneveld (2-1). Hij verloor verder dan wel weer van Rock (4-7) en Woodhouse (6-2). Voor Cullen liggen er dus zeker ook kansen.
Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid
Belangrijke punten Joe Cullen - Gary Anderson
- Gary Anderson won 3 van de laatste 4 wedstrijden.
- Joe Cullen verloor 3 van de laatste 5 wedstrijden.
- Gary Anderson is de nummer 13 van de wereldranglijst.
- Joe Cullen is de nummer 27 van de wereldranglijst.
Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid
Onze voorspelling voor Joe Cullen - Gary Anderson
Joe Cullen en Gary Anderson kunnen er komende woensdag een spannende wedstrijd van maken op de World Grand Prix. Desondanks lijkt er voor deze strijd wel een favoriet te zijn. Gary Anderson staat namelijk een stukje hoger op de wereldranglijst, maar dat is niet de enige reden.
De Schot is ook beter in vorm. Zo won hij drie van de laatste vier wedstrijden, terwijl Cullen drie van de laatste vijf wedstrijden verloor. Hij zal dan ook met een minder gevoel naar deze wedstrijd toe werken.
Onze voorspelling voor Joe Cullen - Gary Anderson is: Een overwinning voor Gary Anderson.
Claim je Unibet bonus voor Joe Cullen - Gary Anderson

Claim nu je welkomstbonus van €50 voor de wedstrijd Joe Cullen - Gary Anderson! Voor deze ontmoeting in de World Grand Prix kun jij een bonus ontvangen waarmee jij nog meer weddenschappen kunt afsluiten!
Heb je nog geen account? Dat is geen probleem! Meld je hier aan en begin met het afsluiten van sportweddenschappen. Deze aanbieding wil je niet mislopen!
Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.
 
             
                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                    