Odds Avondale FC - Essendon Royals SC - Victorian Premier League, Vrouwen, 3 juli 2026

Australië - Victorian Premier League, Vrouwen

Avondale FC
03-07-2026 22:00
Essendon Royals SC
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
4
3.9
1.63
Leovegas
4
3.9
1.63
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.85
1.34
Leovegas
2.85
1.34
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.76
1.88
Leovegas
1.76
1.88
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.3
3
Leovegas
1.3
3
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.11
5
Leovegas
1.11
5
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.96
1.15
1.16
Leovegas
1.96
1.15
1.16
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
2.43
17
1.53
Leovegas
2.43
17
1.53

Vergelijk de odds voor Avondale FC - Essendon Royals SC en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Avondale FC - Essendon Royals SC tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Avondale FC - Essendon Royals SC.

  • De beste quotering voor Avondale FC is momenteel 4 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.9 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Essendon Royals SC is momenteel 1.63 bij Unibet

Wedden op Avondale FC - Essendon Royals SC - hoe win je geld?

Als je wedt op Avondale FC - Essendon Royals SC kun je tussen de €16.3 en €40 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Avondale FC - Essendon Royals SC en de odds voor Avondale FC - Essendon Royals SC worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.