Odds Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B - 1 Lyga, 2 juli 2026

Litouen - 1 Lyga

Vmfd Zalgiris B
02-07-2026 11:00
Hegelmann Litauen B
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
2.48
1.43
Bet365
2.37
1.53
Leovegas
2.48
1.43
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
4.9
1.12
Leovegas
4.9
1.12
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.6
2.12
Vbet
1.9
1.73
Leovegas
1.6
2.12
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.23
3.55
Leovegas
1.23
3.55
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Unibet
1.08
6
Leovegas
1.08
6
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.11
2.12
1.15
Vbet
1.23
2
1.22
Leovegas
1.11
2.12
1.15
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.21
3.5
Bet365
1.4
2.75
Leovegas
1.21
3.5
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.52
2.33
Vbet
1.48
2.32
Leovegas
1.52
2.33
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B.

  • De beste quotering voor Vmfd Zalgiris B is momenteel 1.73 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 4 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Hegelmann Litauen B is momenteel 4.75 bij Unibet

Wedden op Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B - hoe win je geld?

Als je wedt op Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B kun je tussen de €15.4 en €47.5 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B en de odds voor Vmfd Zalgiris B - Hegelmann Litauen B worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.