Odds Club Atletico Rentistas - Paysandu FC - Segunda Division, 4 juli 2026

Uruguay - Segunda Division

Club Atletico Rentistas
04-07-2026 12:00
Paysandu FC
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
1.81
3.25
4
Leovegas
1.81
3.25
4
JACKS.NL
1.81
3.25
4
Odds 1X2 - Half Time
Goksite 1 X 2 Maximale bonus van
Unibet
2.38
2.14
4.5
Leovegas
2.38
2.14
4.5
JACKS.NL
2.38
2.14
4.5
Odds Under / Over 2.5 goals
Goksite -2.5 +2.5 Maximale bonus van
Unibet
1.68
1.98
Leovegas
1.68
1.98
JACKS.NL
1.68
1.98
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
3
1.3
Leovegas
3
1.3
JACKS.NL
3
1.3
Odds Under / Over 3.5 goals
Goksite -3.5 +3.5 Maximale bonus van
Unibet
1.24
3.4
Leovegas
1.24
3.4
JACKS.NL
1.24
3.4
Odds Under / Over 4.5 goals
Goksite -4.5 +4.5 Maximale bonus van
Unibet
1.07
6.25
Leovegas
1.07
6.25
JACKS.NL
1.07
6.25
Odds Dubbele Kans
Goksite 1X X2 12 Maximale bonus van
Unibet
1.16
1.77
1.23
Leovegas
1.16
1.77
1.23
JACKS.NL
1.16
1.77
1.23
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
1.58
8
2.63
Leovegas
1.58
8
2.63
JACKS.NL
1.58
8
2.63
Odds Draw no bet
Goksite 1 2 Maximale bonus van
Unibet
1.32
2.85
Leovegas
1.32
2.85
JACKS.NL
1.32
2.85
Beide teams scoren
Goksite Ja Nee Maximale bonus van
Unibet
1.86
1.82
Leovegas
1.86
1.82
JACKS.NL
1.86
1.82
Odds Exacte Score

Vergelijk de odds voor Club Atletico Rentistas - Paysandu FC en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op Club Atletico Rentistas - Paysandu FC tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor Club Atletico Rentistas - Paysandu FC.

  • De beste quotering voor Club Atletico Rentistas is momenteel 1.81 bij Unibet.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.25 bij Unibet.
  • De beste quotering voor Paysandu FC is momenteel 4 bij Unibet

Wedden op Club Atletico Rentistas - Paysandu FC - hoe win je geld?

Als je wedt op Club Atletico Rentistas - Paysandu FC kun je tussen de €18.1 en €40 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap Club Atletico Rentistas - Paysandu FC en de odds voor Club Atletico Rentistas - Paysandu FC worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.