Odds FF Jaro - Ilves - Veikkausliiga, 4 juli 2026

Finland - Veikkausliiga

FF Jaro
04-07-2026 10:00
Ilves
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Odds 1X2
Odds 1X2 - Half Time
Odds Under / Over 2.5 goals
Odds Under / Over 0.5 goals
Goksite -0.5 +0.5 Maximale bonus van
Bet365
17
1.02
BetMGM
14.5
1.02
Odds Under / Over 1.5 goals
Goksite -1.5 +1.5 Maximale bonus van
Unibet
4.1
1.19
Bet365
5
1.16
BetMGM
4.4
1.18
Leovegas
4.1
1.19
JACKS.NL
4.1
1.19
Odds Under / Over 3.5 goals
Odds Under / Over 4.5 goals
Odds Under / Over 5.5 goals
Goksite -5.5 +5.5 Maximale bonus van
Bet365
1.07
9
BetMGM
1.06
8.5
Odds Dubbele Kans
Odds Rust / Eindresultaat
Odds Team dat het 1e goal scoort
Goksite 1 Geen Doelpunt 2 Maximale bonus van
Unibet
2.15
12.5
1.8
BetMGM
2.2
14.5
1.71
Leovegas
2.15
12.5
1.8
JACKS.NL
2.15
12.5
1.8
Odds Draw no bet
Beide teams scoren
Odds Exacte Score
Resultaat Goksite Quotering Maximale bonus van
 

Vergelijk de odds voor FF Jaro - Ilves en win meer met voetbal!

Wil je je weddenschap op FF Jaro - Ilves tegen de beste odds plaatsen?

Nu weet je welke site de beste odds aanbiedt voor FF Jaro - Ilves.

  • De beste quotering voor FF Jaro is momenteel 3.4 bij Bet365.
  • De beste quotering voor een gelijkspel is momenteel 3.7 bij BetMGM.
  • De beste quotering voor Ilves is momenteel 2.12 bij Unibet

Wedden op FF Jaro - Ilves - hoe win je geld?

Als je wedt op FF Jaro - Ilves kun je tussen de €19.2 en €37 winnen! (bij een inzet van €10)

De weddenschap FF Jaro - Ilves en de odds voor FF Jaro - Ilves worden aan je gepresenteerd door onze oddsvergelijkende technologie, SportyTrader Odds.