7 mrt 2026, 23:00 

Formule 1

Formule 1

Grand Prix van Australië

Commerciële content | Speel bewust 18+ | hands24x7.nl | Algemene voorwaarden gelden

Wedtip :

 

Winstmarge is minder dan 5 seconden

 
Welkomstaanbieding

Voorspelling Formule 1 - Grand Prix van Australië

 door Wesley |

Dit weekend gaat in Australië het nieuwe Formule 1 seizoen van start. Naast dat er twee nieuwe teams meedoen dit seizoen, Audi en Cadillac, zijn er nogal wat wijzigingen. Er wordt letterlijk met compleet nieuwe auto’s gereden en ook de reglementen zijn hierdoor veranderd. 

De grootste veranderingen aan de auto’s ten opzichte van voorheen zijn de aerodynamica en de rol van van de elektrische krachtbron. Het verschil in de aerodynamica zit hem vooral in de aanpassing van de bodem, die weer vlak wordt. Het chassis is kleiner dan voorheen en de teams zijn vrijer om te experimenteren met de afstellingen van de spoilers. Ook tijdens de race kunnen deze worden bijgesteld. 

De andere grote verandering is de elektrische krachtbron. Deze heeft drie modi: Boost, Overtake en Recharge. De Boost kan in verschillende situaties door de coureur gebruikt worden en dan geeft de auto het maximale vermogen. De Overtake is om in te halen. Wanneer een coureur binnen het bereik van 1 seconde is, kan hij deze gebruiken om met meer vermogen in te halen. De Recharge modus is om bij te laden. Door al deze aanpassingen is het oude DRS-systeem komen te vervallen.    

Zowel de auto’s als de reglementen zijn aanzienlijk veranderd en het is dit weekend voor iedereen nieuw. 

De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Belangrijke punten Formule 1 - Grand Prix van Australië

  1. Lando Norris won de vorige editie van de GP van Australië
  2. Michael Schumacher is de recordwinnaar (4x) in Australië
  3. Alle coureurs racen officieel voor het eerst in de nieuwe bolides
  4. De startpositie is belangrijk in deze race
De aanbieding bekijken 

Nu bij Stake. Aanbieding met beperkte geldigheid

Onze Formule 1 - Grand Prix van Australië voorspelling

Doordat iedereen in deze Grand Prix letterlijk op nul begint, is er van alles mogelijk. Ook de meningen van de coureurs zijn wisselend. 

Zo kijkt Lewis Hamilton met vertrouwen naar het nieuwe seizoen, noemde Max Verstappen de nieuwe bolide “een Formule E auto op steroïden” en het meest opvallende was Fernando Alonso die meldde dat hij niet verder gaat komen dan 25 ronden dit weekend. Het team van de oud-wereldkampioen, Aston Martin, heeft problemen met de Honda Motor, die trillingen geeft tijdens het rijden. Hierdoor hebben de handen en voeten het zwaar te verduren. 

Onze voorspelling voor de Grand Prix van Australië: De winstmarge is minder dan 5 seconden!

Wedtip :

 

Winstmarge is minder dan 5 seconden

 
Exclusieve Aanbieding
Welkomstaanbieding

Bet365 Combi Bet Boost voor alle sporten!

bet365 combi bet boost

Bet365 biedt een geweldige bet boost aan op combinatieweddenschappen! Plaats een combi bet op 2 of meer in aanmerking komende competities binnen alle sporten en ontvang tot 100% boven op je winst! Haal nog meer uit je combinatieweddenschappen met deze aanbieding van Bet365. Wacht niet langer en meld je aan bij Bet365 om hiervan te kunnen profiteren!

Profiteer van de promotie

Al onze voorspellingen komen voort uit een grondige analyse. Desondanks kan geen enkele winst worden gegarandeerd.